HİTYAŞAM

HİT YAŞAM
Yeni yaşantınızın başlangıç noktası; HitYaşam!

Ankara’nın hızla gelişmeye devam eden ve en değerli bölgelerinden biri olan Yeni Batı Mahallesi’nde HitYaşam; konumu ve ulaşım kolaylığı ile size kazanç sağlayan bir proje olma özelliğiyle hem yaşam hem de büyük bir yatırım fırsatı için yükseliyor... Yeni dönem projelerden sunduğu imkanlarıyla ayrışan HitYaşam mimarisi ve modern tasarımı ile de farklılık yaratacak bir proje olma özelliğine sahip. HitYaşam projesinde 3 ayrı tarzda tasarlanan ve özgün yaşam alanları sunan daire seçenekleri farklı zevklere hitap ediyor.
2+1, ve 2,5+1 daire tipleri bulunan projede; toplam 126 adet daire ve 34 adet cadde mağazası bulunmaktadır. Yanı başında yer alacak olan AVM projesi ile HitYaşam Cadde Mağazaları arasında bulunan bağlantı sayesinde ihtiyacınız olan her şeye kolayca ulaşabileceksiniz. Yürüme mesafenizde bulunan İstanbul Yolu Metro Durağı ile ulaşım her zamankinden daha kolay olacak. Her daireye ait özel otopark alanı ile 7/24 güvenliğin sağlandığı bu projede yaşam daha kolaylaşacak. Atatürk Orman Çiftliği manzarası ile doğayla iç içe, açık-kapalı çocuk oyun alanları ile çocuklarınızla yaz-kış eğlenebileceğiniz ve kapalı spor salonu ile daha sağlıklı geçirebileceğiniz bir yaşam sizleri bekliyor. Kısacası HitYaşam ile yeni bir yaşam başlıyor...Daire tasarımları, özgün ve butik mimarisiyle fark yaratırken aynı zamanda sunduğu geniş yaşam alanları, her cephede sahip olduğu güzel manzarası ve kullanışlı yapısıyla sizlere en iyi imkanları sunmaktadır. Yerden yükselen camlar sayesinde şehir manzarasını rahatça izleyebilir ve gün ışığından en etkin bir şekilde faydalanabilirsiniz. Yaşayacağınız dairenin büyüklüğü ne olursa olsun her metrekaresi kullanışlı ve huzurlu bir yaşam için tasarlandı. Renkler, kullanacağınız bütün eşyalarınıza uygun olabilecek şekilde ve huzur veren tonlamalarda seçildi. Çamaşır odanızdan salona, mutfaktan giyinme odasına kadar hayatınıza şıklık ve kolaylık katacak HitYaşam Konutları’nda aradığınız her şeye sahip olabilirsiniz.

ATATÜRK OLİMPİYAT PARKI
Yanı başında bulunan

Atatürk Olimpiyat Parkı ile isterseniz doğayla iç içe sakin ve huzurlu bir yaşam ortamında, isterseniz ulaşımın ve alışverişin bu kadar kolay olduğu bir noktada zamanınızı geçirebilirsiniz. İstanbul Yolu Metro Durağına yürüme mesafesinde yer alan proje, aynı zamanda bulvar üzerinde bulunması sebebi ile ulaşımın kolay olduğu ideal bir konut projesidir. İhtiyacınız olan her şeye evinizden uzaklaşmadan HitYaşam’daki cadde mağazaları, restoran ve kafelerden ulaşabileceksiniz. Daha büyük bir alışveriş merkezine ihtiyaç duyduğunuzda ise hemen yanı başınızda HitYaşam ile bağlantılı Nata Delta AVM’ye birkaç adımda ulaşabileceksiniz.
Hem yatırım hem de yaşam için kazanç sağlamak istiyorsanız HitYaşam sizleri bekliyor. Yeni yaşantınızın başlangıç noktası; HitYaşam!

HİTYAŞAM GALERİ
Yaşamaya Hit Yaşam ile başlayın...

DAİRE PLANLARI
Her isteğe göre daire tipi

PROJE ÖZELLİKLERİ
Hityapı farkıyla

BİZE ULAŞIN
Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Yeni Batı Mahallesi
No: 642 Yenimahalle – ANKARA
T: 0850 532 0 448 - 0850 532 0 HİT
T: 0312 280 00 56
M: info@hityapi.com

TanıtımVideosu
HITTOWN Tanıtım Filmi