ANKALUX

ANKALUX
Ankara kanatlarınızın altında.

Ankara’nın lüks konut anlayışına yeni bir soluk getiren Ankalüx Konut Projesinde, yaşam 2016 yılında başladı.
A Tasarım Mimarlığın sahibi ünlü Mimar Ali Osman Öztürk tarafından tasarlanan proje, Yeni Batı Mahallesi mevkiinde, İstanbul Yolu Metro İstasyonunun ve Nata Delta AVM’nin yanı başında inşa edildi. Ankalux Konut projesi, kapalı otoparktan yüzme havuzu ve saunaya, çocuk oyun alanları, mini futbol, basketbol sahası ve yürüyüş yollarına kadar fiziksel ve sosyal tüm ihtiyaçları karşılayan imkanlarıyla, eşsiz panoramik Ankara manzarası ve Atatürk Olimpiyat Parkı yanında, doğayla iç içe, konforlu ve güvenli bir yaşam sunuyor.

ANKALUX

Ankara’nın en hızlı gelişen bölgesinde, İstanbul yolu üzerinde, huzuru ve konforu keşfedeceğiniz, modern mimari anlayışıyla farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış 1+0, 1+1, 2,5+1 ve loft daire seçenekleriyle, yalnızca 118 dairesine ev sahipliği yapan Ankalux Konutları, bölgenin en büyük metrekaresine sahip tek projedir.
İstanbul yolu metrosuna yürüme mesafesinde olan proje; yol gürültüsünden uzakta, içinde doğal göl bulunan Atatürk Olimpiyat Park manzarası ile hem yatırım hem de yaşamak için ideal bir konut projesidir

ANKALUXGALERİ
Renkler her dili konuşur

DAİREPLANLARI
Her isteğe göre daire tipi

PROJE ÖZELLİKLERİ
Ayrıcalıklarla dolu bir yaşam

Tanıtım Videosu
ANKALUX Tanıtım Filmi

BİZE ULAŞIN
Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Yeni Batı Mahallesi
No: 642 Yenimahalle – ANKARA
T: 0850 532 0 448 - 0850 532 0 HİT
T: 0312 280 00 56
M: info@hityapi.com