HİTTOWER APEX

HİTTOWER APEX
Konut Kalıplarının Dışına Çıkın!

Ankara’nın son yıllarda en gözde konut ve yatırım bölgesine dönüşen Yeni Batı Mahallesi’nde elit ve sıra dışı bir konut projesi HİTTOWER APEX. Sunduğu ayrıcalıklar ve eşsiz konumunun avantajlarıyla yaşam kalitenizdeki değişimi hissedeceğiniz HİTTOWER APEX, kent yaşamınızı kolaylaştıracak birçok ayrıntıya bünyesinde yer veriyor. Metro, toplu taşıma ve otoyol güzergahlarına yakınlığıyla ulaşım sorunu yaşamayacağınız projemizle, zamanı trafikte değil, sevdiklerinizle harcayacaksınız.
Şehrin içinde doğaya yakın olmanın hissini yaşayacağınız HİTTOWER APEX ’te yuva sıcaklığındaki konutunuzda kentin yıpratıcı gürültüsünden uzak, huzurlu ve dingin bir hayat sizi bekliyor. 2,5+1 ve 1+1 daire konseptindeki proje, 156 daire ve 12 adet cadde mağazası olarak sunulmakta.

HAYALLERİNİZDEKİ KONUT İNŞA EDİLİYOR…

Yarım asırdır inşa ettiği konut ve yapılarla Ankara’nın önde gelen müteahhitlik ve mimarlık firmalarından olan HİTYAPI,,hayalinizdeki konutları inşa ediyor. HİTTOWER APEX size hayalini kurduğunuz, sevdiklerinizle mutlu anılar biriktireceğiniz yuvaları sunuyor.
2,5+1 ve 1+1 daire tiplerinde hazırlanan HİTTOWER APEX projemizde, kaliteyi detaylara gizlemiyor, konutlarımızın her bir noktasında kaliteyi yaşamanızı amaçlıyoruz. Sektöründe kalitesi ve yenilikleriyle öncü markaların malzemeleriyle inşa edilen HİTTOWER APEX konutları alışılmış daire kalıplarının dışına çıkılarak, özenle tasarlandı. Kişisel tasarımlarınızı konutunuza yansıtma imkânı veren HİTTOWER APEX projesi, günışığının enerjisini hissedeceğiniz, her bir metrekaresini verimli kullanabileceğiniz kullanışlı ve ferah daireler sunuyor.

HİTTOWER APEX
Ayrıcalıklı yapılar inşa ediyoruz...

Yaşam alanlarındaki kaliteyi ilk bakışta anlayacağınız, size ve misafirlerinize ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirecek HİTTOWER APEX konutları, konsept tasarımları, ferah atmosferiyle sizin için keyifli bir hayatın başlangıcı olacak. Modern, şık ve sade tasarımlarıyla abartıdan uzak dizaynlarıyla huzurlu geçen saatlerin tadını çıkaracağınız HİTTOWER APEX konutlarında, yorgun geçen günün ardından, yatak odanızın sakinleştirici ve rahatlatıcı dekorunda adeta bir terapi almış olacaksınız.
HİTTOWER APEX projesi, üstün ısı yalıtımıyla yuva sıcaklığını ve sessizliğin sağladığı dinginliği size sunuyor. Sevdiklerinizle keyifli zaman geçireceğiniz, dairelerin birer sıcak yuvaya dönüştüğü HİTTOWER APEX, geleceğin teknolojisine size sunarak yaşamınıza ergonomik tasarımların getirdiği kolaylığı sağlayacak.

DOĞA, SPOR, ALIŞVERİŞ… YAŞAMA DAİR HER ŞEY HİTTOWER APEX ’TE

HİTTOWER APEX projemizde, sizlere huzurlu bir yaşamı sunarken, şehrin merkezinde doğayı hissedeceğiniz atmosferi de oluşturduk. İstanbul Yolu Metro Durağı, Nata Delta AVM ve HİTTOWER APEX Cadde Mağazaları arasındaki bağlantı hayatınızı kolaylaştırırken, manzaranızın hiç kapanmayacağı Atatürk Olimpiyat Parkı ile doğadan uzaklaşmamış olacaksınız.
Kapalı fitness salonu ayrıcalığıyla HİTTOWER APEX, huzurlu ve dingin bir hayatın yanı sıra sosyal hayatın kapılarını da ardına kadar size açıyor. Sizin ve sevdiklerinizin huzuru için her şeyin düşünüldüğü projede güvenle yaşamanın tadını çıkarın.

  • 7/24 hizmet veren güvenlik görevlileri
  • Tüm dairelerde görüntülü diafon sistemi
  • Kamera sistemi ile desteklenmiş site giriş ve çıkışlarında güvenlik kontrolü

METRO İLE ULAŞIM
Trafiksiz Eşsiz Lokasyon

Biz ulaşılabilirlik kattık, siz yaşam katacaksınız. İstanbul Yolu Metro Durağına yürüme mesafesinde olan HITTOWN APEX şehrin ana bölgelerine kolayca ulaşım imkânı sağlamaktadır. Farklı yol ve güzergahlara erişimiyle trafiksiz ulaşım imkânı sunan eşsiz bir lokasyon.

HİTTOWER APEX BİR HİTYAPI PROJESİDİR

Mühendislik ve mimarlığın gücünü kullanarak sıra dışı tasarımlarla yaşam alanları inşa eden inşaat mühendisi Halil İbrahim TANIK ve iç mimar Feyza TANIK ARSLANOĞLU ’nun imzasını taşıyan HİTTOWER APEX, bir HİTYAPI projesi olarak yükseliyor. 1967’den beri yarım asrı aşkın gayrimenkul, yatırım, inşaat, mühendislik, mimarlık, taahhüt ve toplu konut projeleriyle sektörde saygın bir yer edinen HİTYAPI, Ankara’nın değişik bölgelerinde yapımını üstlendiği ve başarıyla yapımını tamamladığı konut, sosyal donatı ve müteahhitlik işleriyle öne çıkıyor.
HİTYAPI, Ankara’nın hızla gelişen bölgelerinden Yeni Batı Mahallesi’nde de birbiri ardına hayata geçirdiği konut ve mağaza projeleriyle bölgeye değer katmaktadır. HİTYAŞAM, HİTTOWN ve ANKALUX projeleriyle Yeni Batı Mahallesi’nde konut anlayışına farklı bir bakış kazandıran şirket, konut sektöründe “HİTYAPI kalitesi ve güvencesi” ile aranan bir marka oldu.
Ankara’ya kazandırdığı projelerle kusursuz yaşam için ayrıcalıklı mekanlar sunan HİTYAPI, şimdi de 4’üncü konut projesi HİTTOWER APEX ile tasarım ve lüksü kusursuz şekilde harmanlayarak sizlere sunuyor.

HİTTOWER APEX GALERİ
Renkler her dili konuşur

DAİRE PLANLARI
Her isteğe göre daire tipi

PROJE ÖZELLİKLERİ
Hityapı farkıyla

BİZE ULAŞIN
Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Yeni Batı Mahallesi
No: 642 Yenimahalle – ANKARA
T: 0850 532 0 448 - 0850 532 0 HİT
T: 0312 280 00 56
M: info@hityapi.com

TanıtımVideosu
HITTOWN Tanıtım Filmi