HİTTOWN

HİTTOWN
Ankara'ya birde buradan bakın.

Ankara’da Yeni Batı Mahallesinde bulunan Hittown; adım attığınız ilk andan itibaren kendinizi evinizde hissedebilirsiniz. Konumu ile Ankara’da bulunan birçok projeden ayrışan, size şehrin içinde ama şehirden tamamen izole, keyifli ve dingin bir ortam yaratıyor.
Toplam 4 blok içinde her biri özgün yaşam alanları sunan 1+1, 1,5+1, 2+1, 2,5+1, 3,5+1 ve 4,5+1 şeklinde 6 tip daire seçeneği olarak 586 daire ve 62 adet cadde mağazası ile farklı zevklere hitap ediyor.
Hem sakinliğin hem alışveriş imkanının hem de ulaşımın bu kadar kolay olduğu tek proje özelliğiyle diğerlerinden fark yaratıyor. Yanı başında bulunan Atatürk Olimpiyat Parkı ile yol gürültüsünden uzakta, isterseniz doğayla iç içe sakin ve huzurlu bir yaşam ortamında, isterseniz ulaşımın ve alışverişin bu kadar kolay olduğu bir noktada zamanınızı geçirebilirsiniz. İstanbul Yolu Metro Durağının yanında yer alan proje, hem yatırım hem de yaşamak için ideal bir konut projesidir.

DAİRELER TASARIMIYLA
özgün ve butik mimarisiyle fark yaratırken;

DAİRELERTASARIMIYLA
özgün ve butik mimarisiyle fark yaratırken;

Sunduğu geniş yaşam alanları, her cephede sahip olduğu güzel manzarası ve kullanışlı yapısıyla en iyi imkanları sunmaktadır. Yaşayacağınız dairenin büyüklüğü ne olursa olsun, her metrekaresi kullanışlı ve huzurlu bir yaşam için tasarlandı. Renkler, kullanacağınız bütün eşyalarınıza uygun olabilecek şekilde ve huzur veren tonlamalarda seçildi. Ankara’yı rahat bir şekilde izlemek için yerden yükselen camlar kullanıldı. Geniş balkonlarında yere kadar cam yerine, kısa duvarlar olduğu için daha güvenli ve daha sıcak olacak şekilde yaşam alanları oluşturuldu. Metro durağının çıkış kapısında yer alan projede evinize girmeden önce cadde mağazalarını dolaşarak ihtiyacınız olan her şeye kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Daha büyük bir alışveriş merkezine ihtiyaç duyduğunuzda ise hemen yanı başınızda Nata Delta AVM’ye birkaç adımda ulaşabileceksiniz.
Büyük bir peyzaj alanı içerisinde doğal bir süs havuzunun etrafında çocuklarınızla keyifle ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz oyun alanları, temiz havada yürüyüş yapmak istediğinizde yürüyüş parkurları, havuz kenarında dinlenebileceğiniz oturma alanları, kapalı fitness salonu ve açık otopark hizmetleriyle 2016 yılında yaşam başladı.

HİTTOWN GALERİ
Renkler her dili konuşur

DAİRE PLANLARI
Her isteğe göre daire tipi

PROJE ÖZELLİKLERİ
Hityapı farkıyla

TANITIM VİDEOSU
HITTOWN Tanıtım Filmi

BİZE ULAŞIN
Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Yeni Batı Mahallesi
No: 642 Yenimahalle – ANKARA
T: 0850 532 0 448 - 0850 532 0 HİT
T: 0312 280 00 56
M: info@hityapi.com